Fotografią pasjonowałem się od dawna, a w połączeniu z innymi moimi pasjami takimi jak lotnictwo czy sport ( kolarstwo, narciarstwo ) tworzy to bardzo ciekawą mieszankę. Ciągle szukam okazji do zrobienia dobrych zdjęć.
Mam 19 lat i ciągle dąże do profesjonalizmu poprzez fotografowanie na masowych imprezach czy innych wydarzeniach. Nie obcy jest mi też portret czy inne dziedziny fotografi. Często staram się o akredytacje które bardzo mi to ułatwiają. Mój sprzęt mimo że nie jest z najwyższej półki, pozwala na wykonywanie profesjonalnych zdjęć.


*****

Photography is my passion for a long time, and combined with my others passions, such as aviation and sport (e.g. cycling, skiing) , this creates a very interesting mix. I'm still looking for opportunities to do good photos.
I'm 19 years old and still strive for professionalism by shooting at mass events. Often I try to get accreditation, which is very easier to taking photos on mass events. My equipment although it is not of the highest quality, but allows me to take professional photos.